O nas

Witamy na portalu Roulette77 – wielojęzycznej platformie, gdzie gromadzą się gracze z całego świata, żeby bawić się przy internetowej ruletce i uzyskać przydatne porady ekspertów dotyczące rozgrywki. Zestawienie wybranych gier, pochodzących od najpopularniejszych dostawców oprogramowania dla kasyn internetowych, przewodniki, przydatne porady, zasady, strategie, cele oraz sprecyzowane oferty kasyn dla tych graczy, którzy poszukują doświadczeń z zabawą za prawdziwe pieniądze – te słowa najdokładniej opisują to, czym jest nasz projekt. Jednak to, co szczególnie wyróżnia nas na tle konkurencji, to nasz cel: popularyzacja kultury odpowiedzialnego grania w ruletkę na całym świecie. Tak, działamy w 196 różnych krajach i nasza oferta jest dostępna w ponad 80 językach, dzięki czemu możemy rozpowszechniać odpowiednią rozrywkę – od nowoczesnych metropolii, po najdalsze zakątki Ziemi.

Nasz zespół nie składa się z amatorów, ale przede wszystkim z prawdziwych specjalistów branży gier, którzy udowodnili swoją wiedzę w wielu udanych projektach przy współpracy ze znanymi markami kasyn. Ruletka jest przedmiotem naszej pasji i inspiracji. Tworzymy, gramy, wyjaśniamy!

Nasz Zespół

Andrew Shepard
Andrew Shepard Redaktor naczelny

10 lat w branży hazardu internetowego, 5 lat jako oddany gracz ruletki. Jako redaktor i SEO-manager wie wszystko na temat tego, jak zaspokoić potrzeby graczy rozpoczynających swoją przygodę z ruletką, a także tych, którzy mają już w niej ogromne doświadczenie. Aktualnie mieszka na słonecznej Malcie, gdzie zarządza swoim światem ruletki. Wszystkie zapytania ogólne i biznesowe można kierować bezpośrednio na adres e-mail Andrew.

Andrew Shepard
Anna Talanska Dział rozwoju

Prawie 15 lat w branży kasyn, uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji dotyczących iGamingu. Korzysta z sekretnej wielosystemowej strategii, która pozwala jej niekiedy na wyciąganie przyzwoitych zysków z ruletki. Wystarczy ją zapytać:) Odpowiada za wszystkie promocje zamieszczone na naszej stronie, które są związane z graniem w ruletkę za prawdziwe pieniądze. Anna wie wszystko o przepisach hazardowych i problemach związanych z wieloma państwami, co sprawia, że wszystkie nasze rekomendacje są tak samo istotne i godne zaufania jak gdziekolwiek indziej.

Andrew Shepard
Chris Mwangi Szef działu copywritingu

Główny specjalista, jeśli chodzi o teoretyczną część naszych poradników. Po ukończeniu 18 roku życia stał się regularnym i odnoszącym sukcesy graczem ruletki zarówno w Internecie, jak i w kasynach stacjonarnych. Chris, jak nikt inny, potrafi wytłumaczyć zasady w łatwym do zrozumienia języku. Nawet eksperci mogą zostać zaskoczeni jego rozległą wiedzą na większość tematów. Kierując swoją wielką międzynarodową armią copywriterów, prowadzi misję edukacji i przedstawienia odpowiedzialnej zabawy na całym świecie.

Nasze cechy

  • Indywidualne podejście do każdego regionu. Bierzemy pod uwagę przepisy hazardowe oraz cechy kulturowe i finansowe każdego kraju, więc bez względu na to, skąd pochodzą nasi goście, na pewno poczują się bezpiecznie, pewnie i komfortowo. Pragniemy ponownie przypomnieć, że nasza strona jest dostępna w 196 wersjach regionalnych:)
  • Wybór najlepszych gier. Regularnie aktualizujemy naszą bazę gier do ruletki, pochodzących od najlepszych dostawców oprogramowania. Wszystkie produkcje są dostępne na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych
  • Oryginalna gra Roulette77. Posiadamy opracowaną przez nas aplikację do ruletki w wariantach europejskim i amerykańskim, co z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencji.
  • Aktualne zalecenia kasyna. Jak wynika z pierwszego akapitu, jeśli chcesz grać w ruletkę za prawdziwe pieniądze, zapewniamy najlepsze oferty kasyn, które idealnie wpasują się w Twoje wymagania i dostosują się do wymogów regionalnych. Wszystkie serwisy hazardowe, bez wyjątków są przez nas przetestowane.
  • Dobre przewodniki teoretyczne. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym graczem, zapewniamy darmowe porady ekspertów, dotyczące zasad i systemów w wybranych sekcjach przewodnika.