arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Jak oszukiwać w ruletce i czy to możliwe?

Ostatnia aktualizacja 14.07.2023 przez Andrew Sheparda

Czy oszukiwanie w ruletce jest możliwe? A jeśli to możliwe, czy jest to dobra opcja? Powiemy ci kilka metod jak oszukać ruletkę i wyjaśnimy, dlaczego oszukiwanie w ruletce może być śmiertelne.

Zauważ, że zwrot dla gracza (RTP) na kole ruletki europejskiej wynosi 97,30%, a na kole ruletki amerykańskiej - z podwójnym zerem - 94,74%. Czyli house advantage nie jest duży, a możliwość wygranej jest dość wysoka. Jednak niektórzy gracze chcą więcej!

Są ludzie, którzy oszukują w ruletce, ale nie popełnij błędu: w końcu zostają złapani, a konsekwencje mogą być poważne, więc zanim zaczniesz, zastanów się poważnie, dlaczego te techniki mogą być najgorszym pomysłem w grze w ruletkę. Poniżej przedstawiamy kilka z bardziej popularnych sztuczek jak oszukać ruletkę.

Poprzedni Posting i Pinchowanie

Te dwie formy oszukiwania w ruletce są bardzo podobne. W praktyce obie polegają na postawieniu lub wycofaniu zakładu po tym, jak kulka wyląduje na kole. Wydaje się to niemożliwe, prawda? Potrzeba wiele zręczności i szybkości, aby postawić zakład. Gracz Richar Marcus wyjaśnił, jak kilka razy oszukiwał za pomocą tej metody.

Prawda jest taka, że wcześniejsze posty były tak rozpowszechnione wśród oszustów, że dealerzy zaczęli umieszczać "dolly" (przedmiot z włókna) nad zwycięską liczbą, aby gracze nie mogli stawiać swoich późnych zakładów.

Gracze zaczęli wtedy skupiać swoją uwagę na zakładach zewnętrznych, a nie bezpośrednich, na przeszłe posty.

Techniki oszukiwania mogą dotyczyć par i zawsze obejmują różne formy rozproszenia uwagi, nie zapominając o szybkości ruchów.

Jeśli chodzi o szczypanie, w przeciwieństwie do obstawiania, gracz wycofuje przegrany zakład po upuszczeniu piłki. Oczywiście obie metody wymagają doskonałego wyczucia czasu i umieszczania lub wycofywania żetonów bez zauważenia.

Manipuluj kołem

Metoda "Wheel Rigging" lub "Wheel Gaffing" jest związana ze zmianą koła ruletki, do lub wheel gaffing, jest procesem zmiany koła ruletki, aby umożliwić kulce zatrzymanie się na pewnych numerach.

Metoda ta polega na współpracy z pracownikami kasyna lub działaniu jak Pierre Dugal, który przebywał w toaletach kasyna, ukrywając się przed pracownikami, a gdy kasyno zostało zamknięte, manipulował kołem, aby zwiększyć szanse na to, że kulka wyląduje na umieszczonych przez niego numerach. Twoje zakłady.

Zasadniczo manipulacja kołem może odbywać się poprzez poluzowanie sekcji, zeskrobanie drewnianych podziałów dzielących numery, wpływając na trajektorię kulki, pozwalając jej na posuwanie się do przodu niechcianych numerów, z najmniejszym podziałem między numerami.

Laser

Istnieje doniesienie, w kasynie w Londynie, o graczach, którzy za pomocą skanera laserowego i komputera do ruletki zmieniali trajektorię kulki i ta lądowała na pożądanym zakładzie.

Zasadniczo urządzenie (komputer lub telefon komórkowy) z laserem będzie zmieniać prędkość piłki i przewidywać, gdzie piłka powinna wylądować.

Ta technika skłania wielu oszustów do zakupu tzw. Komputerów do gry w ruletkę. Jednak w większości przypadków są one przebite złymi prognozami. Po incydencie w Londynie, kasyna stały się o wiele bardziej świadome obecności komputerów w swoich przestrzeniach.

Komputery do ruletki

Komputer ruletki integruje tracker, który rejestruje dane, oraz kalkulator, który, wykorzystując śledzone dane, dokonuje złożonych obliczeń i dostarcza przewidywań.

W latach 60, Edward Thorp i Claude Shannon stworzyli własny komputer ruletkowy, z pewnym sukcesem w fazie testów, ale praktyczne zastosowanie nie powiodło się. W latach 70, Eudemoni, studenci UCSC, zarobili małą fortunę, używając swego rodzaju komputera ruletki, ukrytego w podeszwie buta, w bardzo skomplikowanym procesie, który polegał na zapisywaniu danych, obliczaniu i przekazywaniu informacji między nimi.

Komputery ruletki to zatem w praktyce wykorzystanie urządzeń elektronicznych do skomplikowanych obliczeń, które wykorzystując zapisy poprzednich zagrań, przedstawiają przewidywania, gdzie wyląduje kulka.

Oczywiście metoda ta nie jest nauką ścisłą, ale wskazuje na pewien obszar koła ruletki, w którym spadnie kulka, w zależności od poprzednich trajektorii i prędkości. Z drugiej strony, obliczenia muszą być przekazywane w odpowiednim czasie, co nie zawsze ma miejsce.

Używanie komputerów do ruletki doprowadziło wiele kasyn do zakazu używania urządzeń elektronicznych w pokojach gier.

Kulki magnetyczne

Metoda ta polega na zastąpieniu prawdziwej kuli kulą magnetyczną, aby wpłynąć na jej trajektorię. Oczywiście, biorąc pod uwagę cały nadzór w kasynie, trzeba być bardzo szybkim i zwinnym, aby dokonać tej zamiany.

Oczywiście magnes musi być specjalny, aby kulka nie przyklejała się do wszystkich metalowych elementów kasyna.

W latach 70-tych hazardzista Laurent i jego brat, krupier w kasynie, manipulowali kulką za pomocą miniaturowego odbiornika radiowego, dzięki któremu Laurent mógł sterować kulką za pomocą nadajnika, który ukrywał wewnątrz paczki papierosów.

Wniosek

Jak widać, istnieje kilka sposobów na jak oszukać ruletkę . Niektóre z nich są nawet dość łatwe.

Większość z nich musi angażować innych graczy lub pracowników kasyna i wymaga szybkości, zręczności i zdolności do improwizacji.

Oszukiwanie, jakiekolwiek by ono nie było, musi być jak najbardziej naturalne, aby nie wzbudzić podejrzeń lub ściślejszej kontroli kasyna nad stołem.

Pewne jest, że wszystkie te techniki oszukiwania są znane, ponieważ w pewnym momencie oszuści zostali złapani. Oszukiwanie w grze w kasynie jest poważnym oskarżeniem, które może wiązać się z wysokimi grzywnami, a także z karą więzienia.

Tak jak atrakcyjny może wydawać się pomysł wygrania dużej ilości pieniędzy w ruletce, tak metody oszukiwania w ruletce nie są niczym nowym dla krupierów i innych pracowników kasyna, którzy zawsze są na tropie błędów lub zakłóceń w grze.

Wykorzystanie technologii, takich jak urządzenia mobilne czy komputery w ruletce, sprawiło, że kasyna jeszcze bardziej zaostrzyły środki bezpieczeństwa. Dlatego oszust może mieć nawet najlepsze urządzenie do oszukiwania, ale używanie go bez wykrycia staje się jeszcze bardziej skomplikowane.

Przed użyciem którejkolwiek z tych metod, pamiętaj, że oszukiwanie w ruletce jest przestępstwem i jeśli zostanie złapany, gracz może ponieść bardzo poważne konsekwencje. Szanuj więc zasady, graj uczciwie i odpowiedzialnie.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie