arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Przegląd najlepszych strategii ruletki i ich testy

Według najnowszych trendów wyszukiwania danych przez Google, liczba osób szukających strategii ruletki online w samoych Polska wynosi 10 000. Oznacza to, że ludzie faktycznie próbują znaleźć profesjonalne metody pokonania gry i zapewnienia sobie przewagi. Tak, w Internecie faktycznie istnieje ogromna ilość informacji na temat strategii ruletki. Jednak powodem tego jest to, że zasoby internetowe praktycznie przepisują informacje z siebie nawzajem i wyciągają fałszywe i nieuzasadnione wnioski, które mogą wprowadzić gracza w błąd. Ale czy istnieje jedna szczególna strategia, która może pomóc Ci wygrać wszystko?

Odpowiedź jest bardziej skomplikowana. W Roulette77 wiemy, czego można się spodziewać, wybierając strategię ruletki i dlaczego jedno wzorzec może być znacznie bardziej skuteczny niż inny. Nasz zespół przetestował niektóre z najpopularniejszych wariantów w grze, aby zapewnić Ci tę przewagę, której będziesz pragnął mieć w swojej grze i upewnić się, że naprawdę jesteś na szczycie swoich sesji gier.

Analizujemy popularne strategie ruletki szczegółowo, aby zapewnić, że Twoje zrozumienie różnych strategii jest rzetelne i efektywne, prowadząc Cię do następnego zwycięskiego połączenia.

Przegląd najlepszych strategii ruletki i ich testy
Ostatnia aktualizacja 12.07.2023 przez Chris Mwangia

Graj mądrze dzięki naszym strategiom. Zamień swoją wiedzę w zwycięstwa!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1500 zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
 • visa
 • mastercard
 • blik
 • neosurf
 • jeton
 • mifinity

Testy Systemów Ruletki

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy system ruletki faktycznie działa, jest poddanie go starannej analizie. Cieszymy się, że mogliśmy przetestować dziesiątki możliwych strategii, które uznaje się za matematycznie poprawne i skuteczne sposoby na grę. Chociaż można nauczyć się tylko jednej strategii i trzymać się jej, dostęp do większej liczby wzorców pozwoli Ci na rotację i wprowadzenie zamieszania w kasynach.

Ale zanim to zrobisz, musisz się upewnić, że faktycznie grasz z strategią, na którą możesz polegać w długim okresie. Tutaj właśnie wchodzimy my. Zapewniamy, że wszystkie strategie dają statystycznie istotne wyniki, pomagają Ci osiągnąć najlepsze rezultaty i efektywność.

Dlatego przetestowaliśmy każdą strategię. Dla próbkowania niektórych strategii używaliśmy gry demo. Dla innych - generatora liczb losowych z symulacją zaprogramowanych ruchów, która dokładnie powtarza matematyczny model ruletki. Ponieważ jedna gra nie wystarczy do uzyskania precyzyjnych wyników, wykonaliśmy tysiące spinów ruletki, aby dostarczyć niezawodnych informacji na temat każdej strategii lub systemu.

Warto wyjaśnić różnicę między systemem a strategią gry w ruletkę. System gry to określony wzór zachowania się w grze, który działa w szczególnych warunkach. W tym samym czasie strategia to bardziej złożone i długoterminowe rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie w długoterminowym scenariuszu gry. Strategia może zawierać systemy. Przejdźmy teraz do przyjrzenia się kilku dostępnych strategiom i systemom.

 • Martingale Strategia
  Roulette77 Strategy 1

  Martingale

  Martingale to najprostsza strategia, jaką kiedykolwiek doświadczysz. W tej strategii chcesz podwoić stawkę po przegranej, aby móc ją odzyskać. Kiedy już to zrobisz, wracasz do podstawowej jednostki zakładu i kontynuujesz grę z podstawową jednostką, dopóki nie przegrasz - wtedy podwajasz stawkę.

  O systemie Martingale
 • Reverse Martingale Strategia
  Roulette77 Strategy 2

  Reverse Martingale

  Reverse to przeciwieństwo klasycznego Martingale'a. Tutaj podwajasz stawkę po każdej wygranej. Podwajasz stawkę, dopóki nie poniesiesz straty. Kiedy przegrasz, wrócisz do podstawowej jednostki i będziesz obstawiał podstawową jednostkę, dopóki nie wygrasz - wtedy podwajasz stawkę. To takie proste.

  O Reverse Martingale
 • Grand Martingale Strategia
  Roulette77 Strategy 3

  Grand Martingale

  W tej metodzie będziesz obstawiał taką samą kwotę, dopóki nie przegrasz. Kiedy przegrasz, podwajasz stawkę i dodajesz jeden dodatkowy zakład na górze. W ten sposób próbujesz odzyskać utraconą wcześniej stawkę, ale także zdobyć trochę zysku. To kolejna wersja systemu Martingale.

  O systemie Grand Martingale
 • D'alembert Strategia
  Roulette77 Strategy 4

  D'alembert

  D'alembert to kolejna metoda stosowana przez zawodowych graczy. Tutaj po przegranej dodajesz jednostkę, a po wygranej zmniejszasz swoją stawkę o jedną jednostkę. Kontynuujesz to tak długo, jak chcesz kontynuować grę.

  O systemie d'Alembert
 • Labouchere Strategia
  Roulette77 Strategy 5

  Labouchere

  Labouchere mówi Ci, aby wziąć sumę, którą chcesz przegrać, i podzielić ją na wiele małych zakładów. Jeśli wygrasz zakład z sekwencji, to usuwasz ten zakład z sekwencji. Jeśli przegrasz zakład, dodajesz go na prawą stronę sekwencji i kontynuujesz grę.

  O strategii Labouchere
 • Fibonacci Strategia
  Roulette77 Strategy 6

  Fibonacci

  Fibonacci to system związany z sekwencją uniwersalnych liczb. Wszystko, co musisz zrobić, to poruszać się w górę lub w dół liczb w tym systemie i dostosować swoje stawki odpowiednio, w zależności od tego, czy wygrywasz czy przegrywasz. Kolejna liczba w sekwencji to suma dwóch poprzednich liczb.

  O strategii Fibonacciego
 • Romanowsky Strategia
  Roulette77 Strategy 7

  Romanowsky

  Romanowsky łamie standardowe schematy hazardowe i zmusza Cię do obstawiania dwóch tuzinów i dwóch zakładów na cztery numery. Daje to około 86,5% szans na sukces i 13,5% szans na przegraną. Uważa się, że to stosunkowo solidny system, który może pomóc Ci dostosować się do zmieniających się warunków i dąży.

  O strategii Romanowsky'ego
 • 666 System Strategia
  Roulette77 Strategy 8

  666 System

  System 666 uważany jest za agresywną strategię, ale jednocześnie bezpieczną i dającą dobre prawdopodobieństwo osiągnięcia zwycięstwa. W tej strategii obstawiasz na każdy numer z wyjątkiem numeru cztery. Wypłata 35:1 na prostej zakładce jest wystarczająca, aby pomóc Ci odrobić straty z tą strategią, a na pewno działa.

  O systemie 666
 • Strategia 36 Strategia
  Roulette77 Strategy 9

  Strategia 36

  Ta strategia opiera się na tym, że liczba 36 ma dużą szansę na wygraną. Dlatego można postawić dowolny typ zakładu, który obejmuje obstawianie wysokiego/niskiego, parzystego/nieparzystego lub czerwonego/czarnego, aby oprócz 36 pokryć również inne zakłady.

  O 36 Strategia
 • Oscar Grind Strategia
  Roulette77 Strategy 10

  Oscar Grind

  W tej strategii zaczynasz od obstawiania jednej jednostki. Zwiększasz jednostkę o jedną za każde wygranej. Jeśli przegrasz, wracasz do jednostki bazowej, ale dodajesz do niej jednostkę, więc grasz teraz dwiema jednostkami jako podstawową jednostką.

  O systemie Grind Oscara
 • Strategia Fisher Strategia
  Roulette77 Strategy 1

  Strategia Fisher

  Strategia Fishera proponuje po prostu umieszczenie czterech zakładów i zobaczenie, ile wygranych i przegranych otrzymałeś. Jeśli przegrasz wszystkie cztery, użyjesz kwoty pierwszych trzech zakładów, aby postawić kolejny zakład - obstawiasz tylko na parzyste/nieparzyste numery.

  O strategii Fishera
 • Contra Bet Strategia
  Roulette77 Strategy 2

  Contra Bet

  Contra Bet jest również znany jako przeciwny D'Alembert, a strategia polega na obstawianiu zakładów na równą szansę, czyli zakłady, które wypłacają 1:1. Za każdym razem, gdy wygrasz, dodajesz jedną jednostkę do kwoty następnej rundy. Przy każdej przegranej odejmujesz jedną jednostkę, ale nigdy nie schodzisz poniżej jednostki jako swojego podstawowego zakładu.

  O systemie Contra Bet
 • Strategia 4567 Strategia
  Roulette77 Strategy 3

  Strategia 4567

  4567 jest chwalona jako jedna z najbardziej wydajnych. Gracze mają 63% szans na wygraną i muszą po prostu obstawiać i podwajać zakłady, korzystając z sekwencji 4567 po przegranej.

  O strategii 4567
 • System €150 Strategia
  Roulette77 Strategy 4

  System "€150”

  Ten system jest przeznaczony dla osób, które nieco luźniej traktują swoje finanse. Stawiasz 50 euro na dziesiątki i kolumny, a następnie obstawiasz drugi dziesiąty lub kolumnę. Następnie obstawiasz 5 euro na dowolną z pozostałych 12 liczb. To wszystko.

  O 150 € Systemu
 • System 24 + 8 Strategia
  Roulette77 Strategy 5

  System "24 + 8"

  W tej strategii szansa na wygraną wynosi według niektórych nawet 90%. Stawiasz zakłady na zakłady 1 i 3 dziesiątki. Następnie stawiasz 10 zakładów jednostkowych na dowolne dziesięć pozostałych liczb w drugim dziesiątku. To wszystko. Kręcisz kołem i liczy na dobry wynik.

  O 24+8 Ruletka System
 • Strategia 64% Strategia
  Roulette77 Strategy 6

  Strategia "64%"

  Ta strategia po prostu oznacza, że masz 64% szansy na wygraną i ogólnie uważana jest za dobrą strategię. Tutaj obstawiasz w europejskiej ruletce (z pojedynczym zerem) i wybierasz jedną z trzech dostępnych stawek na tuziny. Daje to ci 64% szans na sukces.

  O 64% Strategia
 • System Holenderski Strategia
  Roulette77 Strategy 7

  System Holenderski

  To negatywna strategia progresywna, co oznacza, że tak jak w strategii Martingale, twoje zakłady będą się zwiększać, jeśli przegrasz. Jeśli wygrasz, zakłady będą się automatycznie zmniejszać do wybranej jednostkowej stawki na początku gry.

  O systemie Holenderskim
 • System Tier et Tout Strategia
  Roulette77 Strategy 8

  System Tier et Tout

  Tier et Tout to ekscytujący system zarządzania twoimi funduszami, a nie rzeczywisty plan gry - możesz użyć innej strategii, aby go zastosować. W skrócie, bierzesz kwotę zakładu i obstawiasz 1/3 z niej. Następnie obstawiasz 2/3 z tej kwoty, jeśli przegrasz. Jeśli wygrasz, zwiększasz kwotę zakładu.

  O systemie Tier et Tout
 • Masse Egale System Strategia
  Roulette77 Strategy 9

  Masse Egale System

  Ta strategia jest prawdopodobnie jedną z najprostszych, jakie kiedykolwiek wykorzystasz. Idea polega na tym, żeby nigdy nie zmieniać swoich zakładów w żaden sposób - to oznacza, że ​​twoja podstawowa jednostka zakładów będzie się powtarzać bez końca, dopóki nie zdecydujesz się wycofać się z gry lub przejść na inny stół.

  O Masse Egale System
 • Strategia Shotwell Strategia
  Roulette77 Strategy 10

  Strategia Shotwell

  To bardzo nowa strategia, która istnieje od lat 70. W niej gracze będą mieli do dyspozycji dwa zestawy zakładów - sześć numerów w linii i cztery zakładi na Pojedynczy numer. Pokryjesz łącznie 10 numerów. To ryzykowna strategia, ale matematycznie uzasadniona.

  O strategii Shotwell
Rodzaje strategii

Ostrzeżenie dla graczy

Choć strategia może dawać poczucie władzy, ważne jest pamiętanie, że żadne schematy lub taktyki nie dadzą Ci 100% szans na wygraną. Przewagę kasyna ma swoją przewagę, a długoterminowo zawsze wygrywa - tak mówią. Jednak zdobycie dziewięciu kolejnych przegranych na ruletce jest rzeczywiście bardzo trudne i o długim oczekiwaniu. Niemniej jednak, te strategie są wciąż doskonałym przewodnikiem, jak powinieneś podejść do swojego hobby w ruletkę i czego się spodziewać. Pamiętaj, że korzystając z taktyki, statystycznie jesteś znacznie bardziej skłonny do wygranej w krótkim i średnim okresie. Ale warto zrozumieć, jakie cele sobie wyznaczyłeś, jakie są Twoje początkowe dane finansowe i na tej podstawie wybrać najbardziej zrównoważoną metodę, która z pewnym prawdopodobieństwem może zbliżyć Cię do celu.

Doktor Edward O. Thorp

Dr. Edward O. Thorp, amerykański profesor matematyki, wynalazca, hazardzista, autor książek "The Mathematics of Gambling", "Beat the Dealer", etc., który faktycznie zbudował maszynę do przewidywania dla ruletki, wspomniał kiedyś, że:

Nie możesz pokonać żadnej z głównych gier hazardowych, ponieważ gdybyś mógł je pokonać, to zmieniliby zasady lub wypadliby z biznesu

Podziel się swoją strategią i poddaj ją naszej ocenie

Powiedz nam o swojej unikalnej metodzie, której nie objęliśmy. Przetestujemy Twoją strategię i sporządzimy na jej temat recenzję

Strategie według rodzajów zakładów

Rozumiemy, że gracze mogą mieć swoje preferencje, dlatego chcemy zawsze pomagać i asystować. Dlatego też przygotowaliśmy listę metod, które będą działać w odniesieniu do konkretnych zakładów. Dzięki temu możesz szybko przejść do tych opcji, które najlepiej pasują do Twojego stylu gry.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze strategii

Oczywiście wybór strategii ruletki jest często kwestią osobistą. Ale może być kilka praktycznych i obiektywnych czynników, które również należy wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do strategii. Dlatego chcieliśmy przedstawić kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze preferowanej strategii hazardowej.

 • Wartość oczekiwana i zmienność

  Ważne jest, aby mieć jasny pomysł na to, że wartość oczekiwana w kasynie zawsze jest negatywna, co oznacza, że ​​w dłuższej perspektywie, im dłużej grasz, tym bardziej prawdopodobne jest przegranie. Dlatego ważne jest, aby uwzględniać te czynniki przy wyborze strategii gry. Niektóre strategie są prostsze niż inne, ale należy uwzględnić szanse na przegraną. Niektóre strategie dają szansę na wygraną w 63% lub więcej, ale często jako pierwszą opcję rozważa się pozostanie przy Martingale dla wielu nowych graczy.

 • Stół i limity zakładów

  Pamiętasz, że Martingale polega na podwajaniu stawek po przegranej? Chcesz grać przy stołach z wyższymi limitami zakładów, aby w pełni wykorzystać tę strategię i jej najbardziej optymalną wersję. Dzieje się tak dlatego, że istnieje szansa na szybkie osiągnięcie limitu zakładów, jeśli się za szybko przegra. Dlatego też, korzystając z progresywnej strategii, zawsze warto wybrać stół z limitami pozwalającymi na jak największą eksploatację swojego doświadczenia.

 • Ile masz pieniędzy

  Aby wybrać technikę zakładów, musisz również uwzględnić swoją kwotę pieniędzy. Czy twój budżet jest trochę większy i dlatego jesteś w stanie znieść nieco więcej ryzyka, czy też potrzebujesz zaawansowanej strategii, która oferuje bardziej opłacalne wyniki, jeśli tylko postawisz na odpowiednie zakłady? Budżet jest dobrym czynnikiem do rozważenia, zwłaszcza w przypadku progresywnych strategii. Musisz upewnić się, że masz wystarczającą początkową gotówkę, aby strategia działała wprost mówiąc.

 • Ile masz czasu

  Czas może być bardzo ważny dla sukcesu strategii w grze w ruletkę. Niektóre strategie będą wymagały, aby polegać na płaskim postępie stawek i oczekiwać wygranej z nich. Jednakże, taka strategia naturalnie będzie wymagała więcej czasu. Wybierając strategię, musisz uwzględnić, ile czasu chcesz lub masz do dyspozycji na grę. Ponadto, warto zwrócić uwagę, że jeśli chcesz grać w ruletkę na żywo z zastosowaniem strategii, musisz zrozumieć, że czas na postawienie zakładu tutaj jest krótki, zwykle do 20 sekund, więc nie masz czasu na skomplikowane kombinacje zakładów.

 • Jaki rodzaj gry grasz

  Niektóre techniki będą działać lepiej w określonych wersjach gry. Tak więc, żeby to ująć, masz najlepszą szansę na sukces, jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie takie jak europejska ruletka. Amerykańska ruletka posiada dwa zera, i wielu graczy uważa, że to może powodować problemy, kiedy próbuje się osiągnąć zwycięstwo lub skutecznie zastosować strategię. Dlatego zawsze powinieneś być przygotowany i świadomy, czego możesz się spodziewać, decydując się na jedną wersję gry zamiast drugiej.

! Ważne fakty i porady

Długoterminowo przewaga jest po stronie kasyna

Z powodu przewagi kasyna, nie ma sposobu, aby pozbyć się długoterminowej przewagi, jaką kasyno ma nad tobą, i to jest fakt życia. Nawet jeśli jest to mała przewaga kasyna, to wciąż działa przeciwko tobie, dlatego ważne jest, aby być ostrożnym i nie podejmować ryzyka. Jak wspomniano powyżej, oczekiwana wartość w kasynie jest zawsze ujemna, co oznacza, że im dłużej grasz, tym większe szanse na przegraną.

Nie płacisz za "specjalne" strategie

Nigdy nie płacisz za strategie, które obiecują ci sukces w ruletce. Wszystkie informacje, których potrzebujesz, są już dostępne i pozwalają na wygraną lub przegraną w standardowych ilościach. Nie ufaj nikomu, kto mówi, że istnieje tajna formuła sukcesu, bo takiej nie ma.

Strategie ruletkowe z pierwszej strony Google nie zawsze działają

Chociaż możesz być skłonny klikać tylko na pierwsze wyniki Google, zalecamy, abyś próbował trzymać się najlepiej zbadanych i uzasadnionych źródeł. Jeśli uważasz, że brakuje czegoś na pierwszej stronie wyników Google, to tak właśnie jest, i powinieneś poszukać lepiej wyjaśnionego źródła!

Testowanie strategii wymaga co najmniej 1000 spinów do uzasadnienia

To całkiem prawda. Jedynym sposobem, aby sprawdzić, czy strategia działa, jest przeprowadzenie większej liczby spinów, może to być 1000 lub więcej, w zależności od samej strategii. Dlaczego? Ponieważ w mniejszych próbkach występuje margines błędu. Wszystkie gry kasynowe, które korzystają z generatora liczb losowych, są testowane ponad 100 000 razy, aby potwierdzić, że zwrot dla gracza wynosi X procent. Dlatego to samo dotyczy testowania strategii.

Popularne zagadnienia związane ze strategiami

Z pewnością chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają strategie w ruletce, co jest bardzo zrozumiałe. Dlatego przygotowaliśmy listę dodatkowych źródeł i materiałów na temat ruletki. Warto pamiętać, że Roulette77 prowadzi obszerny przewodnik po zasobach strategii, które mają na celu zawsze podnosić Twoją rozgrywkę i pomóc Ci znaleźć nowe informacje o ruletce. Aktualizujemy naszą bazę danych najnowszymi odkryciami na temat gry, które mogą dać Ci prawdziwe przewagi w osiągnięciu sukcesu w Twojej następnej sesji ruletki, niezależnie od tego, czy grasz na żywo czy online.

Książki strategiczne do ruletki

Podsumowanie

Gra w ruletkę może być zabawna i opłacalna. Jeśli masz €100 przeznaczone na grę w tę grę, nie martw się, ponieważ to wystarczająca ilość. Wszystko, co musisz zrobić, aby w pełni cieszyć się grą w granicach swojego budżetu, to wiedzieć, że istnieje odpowiednia strategia dla Ciebie. Choć nie ma magicznej formuły i szanse na dłuższą metę są prawdopodobnie przeciwko Tobie, strategie sprawiają, że gra w ruletkę jest o wiele bardziej zabawna i łatwiejsza. Pamiętaj, aby zachować umiar i zawsze rozważać wypłatę środków, jeśli uważasz, że udało Ci się uzbierać zdrowy kapitał. Przypominamy, że kasyno nie jest organizacją charytatywną i nie ma 100% sposobu na wygrywanie zawsze. Strategie pomogą Ci odnieść sukces, ale nadal musisz wykazać trochę rozwagi. Roulette77 przynosi Ci najlepsze możliwe strategie, które zostały udowodnione jako skuteczne sposoby na grę w tę ponadczasową klasykę gry! Przetestowaliśmy i zweryfikowaliśmy każdą strategię, i nie przeszkadza nam, jeśli nie zgadzasz się z nimi. W każdym przypadku, życzymy powodzenia i zachęcamy do zachowania spokoju podczas gry w ruletkę.

FAQs

Jak wygrać w ruletkę za każdym razem?

Nie ma magicznej formuły, którą można zastosować, aby zawsze wygrywać w ruletce - szanse są przeciwko Tobie, ALE (i to duże ALE), można grać i wygrywać w średnim i krótkim okresie czasu. Nie wygrasz za każdym razem, ale wygrasz często wystarczająco, aby zgromadzić mały, szanowany zysk, a czasami nawet więcej. Ważne jest, aby korzystać ze sprytnych strategii i być cierpliwym, ponieważ to zazwyczaj wymaga czasu, aby wygrać w ruletce - cierpliwość. Trzymaj się naszej listy strategii, a zobaczysz, że sukces nie jest tak trudny po wszystkim.

Czy system Martingale działa?

Strategia Martingale działa pięknie w teorii. Jednak każda gra ruletki ma maksymalny limit zakładów. Oznacza to, że jeśli zdarzy Ci się odkryć dziewięć porażek jeden po drugim, nie będziesz mógł ponownie podwoić zakładu i odzyskać swoje straty. To jest główny problem z tą strategią - co, jeśli przegrasz zbyt wiele razy, a statystyki mówią, że to jest możliwe? Nie zapominaj także o wyczerpanym bankrollu, tzn. może być moment w grze, gdy nie masz wystarczającej liczby funduszy, aby postawić następny zakład w celu zrekompensowania strat. Jednak to wciąż doskonała strategia, aby zobaczyć, czy można polepszyć swoją grę na jej podstawie.

Czym jest przewaga kasyna, i jak ją obliczyć?

Przewaga kasyna w kasynie jest określona przez liczbę zer obecnych w grze. Dla koła ruletki europejskiej, prawdopodobieństwo sukcesu wynosi 1:37. Następnie można użyć wzoru 1x1/37 = 0.0270270 x 100, aby uzyskać 2,70270, co umieści przewagę kasyna na poziomie 2,70%. Przewaga kasyna to efektywnie matematyczna przewaga kasyna nad każdym zakładem, jaki postawisz. Widzisz, bez zera nie byłoby przewagi kasyna w ogóle, ponieważ możesz po prostu obstawiać zakłady parzyste/nieparzyste i mieć 50% szans. Jednak zero zmienia tę dynamikę.

Czy istnieją jakieś nielegalne strategie?

Nie, wszystkie strategie oparte na szansie i matematycznej prawdopodobieństwie są całkowicie legalne. Kasyno może jednak poprosić Cię o opuszczenie stołu, jeśli korzystasz z strategii i trzymasz się jej sztywno, ale nic nie jest nielegalne w fakcie, że rozumiesz matematyczne prawdopodobieństwa i chcesz dać sobie najlepszą szansę na sukces. Jedynym przypadkiem, gdy strategia byłaby uznana za nielegalną, jest sytuacja, gdy faktycznie psujesz grę, przesuwając żetony lub próbując oszukać krupiera.

Jakie są mniej ryzykowne strategie?

Ogólnie rzecz biorąc, strategie Reverse Martingale i D'Alembert są mniej ryzykowne. Są łatwe do zrozumienia i wdrożenia, co na pewno doceniają gracze. Chcą oni prostego i bezpośredniego sposobu na zwycięstwo, a wszystkie te strategie są właśnie na to właśnie stworzone.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie