arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Corner zakład

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

Zakłady na Cztery numery są kolejnym świetnym rodzajem zakładu, a zasadniczo obstawiasz tutaj cztery numery. To interesujące pojęcie, które dokładnie przeanalizujemy teraz. W zasadzie, tutaj obstawiasz w środkowej sekcji, gdzie cztery numery dotykają swoich granic. W poprzednim przykładzie mieliśmy zakład na Cztery numery obejmujący numery 10, 11, 13 i 14. Szanse na wygraną wynoszą tutaj 10,8%, gdy stosuje się go w europejskiej ruletce. Warto pamiętać, że nie tylko przecięcia "krzyżowe" są uważane za zakłady na Cztery numery. Możesz również obstawić 0, 2, 3 lub 0, 1 i 2, a wciąż będą one uważane za zakłady na Cztery numery.

Corner zakład
Szanse na wersję 0 10.8%
Szanse na wersję 00 10.5%
Wypłata 1:8
Wartość oczekiwana (1 PLN) -0.75

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
 • visa
 • mastercard
 • blik
 • neosurf
 • jeton
 • mifinity

Testowanie zakładów na Cztery numery

Czy zakłady na Cztery numery są opłacalne? Kolejny raz użyliśmy naszego arkusza Google do przetestowania, jak trwałe są te rodzaje zakładów. W naszych testach również użyliśmy generatora liczb losowych. Ponownie oferowaliśmy czterem graczom bankroll w wysokości 1 000 zł, a gracze 1-4 obstawiali odpowiednio 1, 2, 3 i 5 dolarów. Zakłady były dokonywane przez 1000 rund.

Corner zakład test

Oto wyniki. Jak się spodziewaliśmy, był ogólny trend spadku bankrolla, który na początku był bardziej stopniowy w porównaniu do innych systemów zakładów i typów zakładów. Gracz 3 zobaczył niewielki zysk zwiększony przez kilka ciepłych serii, podczas gdy Gracz 1 zarobił zysk, który wynikał z bardziej stabilnych wyników. Z kolei Gracz 4 doświadczył wahań wynoszących +270 zł i -300 zł, co wyraźnie wynika z faktu, że początkowo obstawiał znacznie większy bankroll. Trend jest jasny - w długim okresie gracze tracą pieniądze na zakładach narożnikowych (podobnie jak w przypadku innych zakładów, trzeba przyznać). Pytanie brzmi, czy można zakończyć sesję, gdy jesteś na plusie. Graliśmy tylko 1000 rund, aby zapewnić uczciwe porównanie.

Wskazówki i Strategie dla Zakładów na Cztery numery

Dobrze, chcesz prawdopodobnie upewnić się, że teraz lepiej rozumiesz zakłady na Cztery numery i jest to możliwe. Przygotowaliśmy szybkie omówienie kilku systemów, które pomogą Ci zrozumieć, co tutaj się dzieje.

System Romanowskiego

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym systemem, przygotowaliśmy oddzielny przewodnik, więc możesz na niego spojrzeć. Tymczasem przedstawiamy, co musisz zrobić, aby zastosować strategię do zakładów rogu i odnieść z niej korzyści.

 • Postaw 3 jednostki na dowolne dwie Tuziny.
 • W pozostałych Tuzinach znajdź dwa nie nakładające się zakłady na Cztery numery i postaw po 1 jednostce na każdy.
 • W ten sposób masz teraz pokryte 32 spośród 37 możliwych numerów z szansą na wygraną wynoszącą 86,48%.
 • Możesz dowolnie zmieniać Tuziny i zakłady na Cztery numery.
Romanovsky System

Dzięki systemowi Romanovsky'ego masz bardzo dobrą szansę na wygraną. Jednak musisz być świadomy, że prędzej czy później, przewaga kasyna się odezwie i zaczniesz tracić pieniądze. Musisz ograniczyć czas korzystania z systemu Romanovsky'ego.

System 4 na Cztery numery

System 4-Corner to kolejna strategia, którą możesz zastosować. Została ona zaproponowana przez Roulette Man. Spójrzmy, jak działa ta strategia i czy jest w ogóle skuteczna:

 • Pierwszą rzeczą, którą robimy, jest podzielenie sekcji obstawiania na cztery różne pola po dziewięć numerów. Na przykład pierwsza sekcja może obejmować numery od 1 do 9.
 • W jednej rundzie obstawiamy na 4 rogi wokół centralnych numerów. Szybki przykład to następująca grupa: 3-2-5-6, 5-6-9-8, 1-2-4-5, 4-5-8-7
 • Dla każdej grupy stosowana jest oddzielna strategia postępującej gry, reprezentowana przez 1-1-2-4-7 jednostek. Każda przegrana oznacza przesunięcie o 1 krok. Każdy krok postępu jest bazową stawką przypisaną do grupy.
 • Kiedy przegramy, umieszczamy następny zakład dla ćwiartki, w której nastąpiła przegrana.
 • Kiedy wygramy, wybieramy dowolny numer i grajmy w odpowiedniej ćwiartce w następnej rundzie.
4-Corner System

Jeśli sądzisz, że ten system może mieć negatywny wpływ na twoją długoterminową zdolność do wygrywania w ruletce, to jesteś słusznie przekonany. Żaden system nie jest w pełni idealny i każdy z nich prowadzi w końcu do strat. Dobrą wiadomością jest to, że możesz używać tego i innych systemów mądrze i skutecznie w krótkim okresie czasu.

System 5 Quad

Quad System pozwala połączyć zakłady na narożnikach z zakładami pojedynczymi, co sprawia, że jest to bardzo przyjemna strategia. System jest bardzo prosty. Oto przykład jego zastosowania:

 • Zacznij od postawienia 5 zakładów narożnikowych bez nakładania się na siebie.
 • Następnie dodaj pojedynczy zakład na numer, który może być umieszczony na przecięciu z jednym z narożników lub oddzielnie - położenie zakładu pojedynczego może szybko się zmieniać w trakcie gry.

Dzięki takiemu systemowi zakładów, jesteśmy w stanie pokryć łącznie 21 liczby, a wygrana zakładu pojedynczego pozwala na zdobycie bardzo wysokiej wygranej.

5 Quad System

Oczywiście, ten system również nie gwarantuje pewnej wygranej, i czasem należy się spodziewać niekorzystnego wyniku. Możesz wybrać swoje zakłady na pojedynczy numer i narożniki według własnego uznania. Obrazek służy tylko do celów ilustracyjnych.

Podsumowanie

Dzięki zakładom na Cztery numery istnieje wiele możliwości, które można łatwo wykorzystać. Przedstawiliśmy kilka sposobów, jak korzystać z tych zakładów, aby ulepszyć swoje strategie i potencjalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. Mówiąc krótko, zakłady na Cztery numery mogą być potężnym narzędziem do optymalizacji twojej gry i nawet zmylenia krupiera, że korzystasz ze strategii.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie