arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Zakłady Czerwone/Czarne

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

Oprócz zakładów na poszczególne numery, zakłady Red/Black są prawdopodobnie najbardziej popularnymi zakładami w ruletce. Po tym wszystkim, masz tylko dwie opcje. Nie licząc 0, na europejskim kole ruletki znajduje się 36 numerów. 18 z nich jest czerwonych, i 18 z nich jest czarnych.

Czerwone liczby: 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36

Czarne cyfry: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35

Zakłady Czerwone/Czarne
Szanse na wersję 0 47.4%
Szanse na wersję 00 48.6%
Wypłata 1:1
Oczekiwana wartość (1zł) -0.0271

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
 • visa
 • mastercard
 • blik
 • neosurf
 • jeton
 • mifinity

Wystawianie zakładów Czerwono-Czarnych na próbę

Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwa i stosunek wypłat, stworzyliśmy symulację, w której przez 1000 rund obstawiamy tylko zakłady ruletka system czarne/czerwone. Będziemy używać czterech graczy. Gracz 1 postawi 1PLN na rundę, gracz 2 postawi 5PLN, gracz 3 postawi 20PLN, a gracz 4 zaryzykuje 100PLN. Zrobiliśmy naszą magię i wymyśliliśmy następujący wykres.

Zakłady Czerwone/Czarne test

Jeśli sprawdziłeś niektóre z naszych innych ruletka zakłady bukmacherskie tutoriale i zobaczyć inne podobne symulacje, to te wyniki nie powinny być zaskakujące. Być może najbardziej niepokojącą rzeczą było to, jak szybko Gracz 3 wypalił się. Podczas gdy możemy przypisać część z tego do większych stawek, trudno jest zignorować fakt, że ma on dużo pecha. Ponieważ Gracz 4 stawiał najwięcej w każdej rundzie, jego bankroll podlegał najbardziej zauważalnym wahaniom. Zbliżył się do poziomu 1,000PLN, ale pod koniec sesji całkowicie się załamał.

Tak jak się spodziewaliśmy, bankrolle graczy 2 i 3 pozostały stabilne przez całą grę. Gracz 2 był w stanie opuścić sesję z małym zyskiem, podczas gdy gracz 1 poniósł bardzo małą stratę. Podsumowując, oczywiste jest, że nie powinieneś oczekiwać, że będziesz zarabiał pieniądze stawiając na Czerwone/Czarne w dłuższym okresie czasu. House edge jest dość niski, ale w końcu Cię dogoni.

Porady i strategie dla zakładów na Czerwone/Czarne

Istnieje wiele różnych opcji wykorzystania zakładów Czerwone/Czarne. Często zobaczysz je używane w różnych systemach, takich jak trzy poniższe.

Zakłady Czerwone/Czarne z Oscar's Grind

Oscar's Grind to prosta, ale skuteczna ruletka system czarne czerwone obstawiania, z której niektórzy gracze lubią korzystać na dłuższą metę. Gracze w ruletkę lubią to, ponieważ jest to podejście o stosunkowo niskim ryzyku, które można stosować w połączeniu z wieloma innymi zakładami. Zwłaszcza zakłady zewnętrzne. Podczas gdy studiowaliśmy Grind Oscara w innym artykule, podstawowa idea jest następująca:

 • Postaw 1-unitowy zakład na Czerwone/Czarne.
 • Jeśli przegra, zrób dokładnie ten sam zakład ponownie.
 • Jeśli wygra, zwiększ stawkę zakładu o 1 jednostkę.

Teraz, ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że celem Oscar’s Grind jest zakończenie każdego cyklu zakładów z 1 jednostkowym zyskiem. Po tym, wchodzimy w kolejny cykl. Jeśli faza progresji zakładów jest taka, że potencjalnie skończyłbyś z więcej niż 1 jednostką zysku za cykl, wtedy dostosowujemy zakład tak, że potencjalny wynik byłby zyskiem dokładnie 1 jednostki.

Na przykład, powiedzmy, że jesteś w dół 3 jednostki na bieżącym cyklu, a progresja wzywa do postawienia 6 jednostek. To dałoby Ci potencjalny zysk 3 jednostek w tym cyklu zakładów. Oznacza to, że zamiast tego postawiłbyś 4 jednostki. W związku z tym, wygrana dałaby Ci +1 jednostkę w tym cyklu.

Rozciągnięty system Martingale

System Martingale jest jednym z najbardziej znanych systemów. Kompleksowe badanie tej strategii przeprowadziliśmy w osobnym artykule, który zawierał symulację i analizę wyników.

Jak zapewne pamiętasz, klasyczny system Martingale ma wady związane z kumulacją kwoty zakładu z powodu grupy kolejnych strat. W rezultacie gracze korzystający z tego systemu narażają się na ryzyko szybkiego uszczuplenia bankrollu lub przekroczenia limitów zakładów na stole.

Być może widziałeś również szereg odmian Martingale. Rozciągnięty Martingale jest jednym z nich. Ten system zasadniczo spowalnia progresję zakładów, co czyni go nieco mniej ryzykownym. Zamiast progresji kwot stawki w tempie 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 254, użyj progresji 1 - 1 - 3 - 5 - 11 - 21 - 43 - 85 - 171. Tylko nie zapomnij zresetować stawki podstawowej do 1 jednostki po wygranej.

Czerwony System Zakładów

Czerwony system zakładów to popularna strategia ruletki, która powstała w latach 60-tych. System w dużej mierze opiera się na fakcie, że trzecia kolumna na filcu ma 8 czerwonych numerów i tylko 4 czarne numery. Zaczynasz od postawienia zakładu o wartości 1 jednostki na trzeciej kolumnie. Następnie stawiasz 2 jednostki na czarne.

Red Betting System

Oczywiście, możesz eksperymentować z różnymi kwotami stawek i progresjami zakładów. Na przykład, możesz zacząć od 1 jednostki stawki dla obu zakładów. Ponieważ jesteś pokrycie 26 z 37 numerów, masz 70,2% szans na wygraną. Gdybyś poszedł z dwoma 1-unit bets, a następnie każda runda miałaby jeden z następujących czterech wyników:

 • Czerwony numer wygrywa w ramach zakrytej kolumny. Daje to zysk netto w wysokości 1 jednostki.
 • Czarny numer wygrywa w ramach zakrytej kolumny, co daje zysk 3 jednostek.
 • Czarne wygrywają poza kolumną, co daje zysk netto w postaci pchnięcia.
 • Całkowicie pudłujesz i tracisz 2 jednostki.

Wniosek

Z wyjątkiem zakładów prostych, żaden zakład w ruletce nie jest łatwiejszy do zrozumienia niż Czerwony/Czarny. Jako zakład zewnętrzny na równe pieniądze z niską przewagą kasyna, obstawiający ruletka czarne czerwone i cieszą się częstszymi wygranymi i istnieje znacznie mniejsza szansa na napotkanie wyniszczająco długiego poślizgu przegranych. To dlatego systemy obstawiania, takie jak Martingale i Fibonacci, są tak powszechnie używane przez obstawiających Czerwono-Czarnych. Zakłady Czerwoni/Czarni są idealnym dodatkiem do niemal każdej strategii ruletki.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie