arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Six line zakład

Kolejnym świetnym typem zakładów, który warto poznać, są zakłady na sześć numerów. Pomożemy ci zrozumieć, czym są tego typu zakłady - obejmują one zwykle dwa rzędy po trzy numery każdy. Na przykład 1,2 i 3 oraz 25, 26 i 27. To tak jak zakład uliczny obejmujący dwa przyległe rzędy numerów. Czasami ludzie nazywają ten zakład podwójnym ulicznym.

Szansa na wygraną w tym zakładzie wynosi 16,2%, a wypłata za postawienie zakładu na pojedynczy numer to 5:1. Zakłady na sześć numerów mogą być używane w połączeniu z dowolnymi zakładami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Spójrzmy na wyniki testu, który przeprowadziliśmy.

Six line zakład
Szanse na wersję 0 16.2%
Szanse na wersję 00 15.8%
Wypłata 1:5
Wartość oczekiwana (1 PLN) -0.6

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

SpinCity
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do €2 500
Wymóg obrotu x45
Gry w ruletkę 100+
Krupier na żywo true
Płatności
 • visa
 • mastercard
 • maestro
 • mifinity
 • tether
 • bitcoin
 • ethereum
 • astropay

Testowanie Zakładów Sześcionumerówych

Tak więc, chcieliśmy również sprawdzić, jak skuteczny jest ten rodzaj zakładu, i włożyliśmy w to wiele pracy. Uruchomiliśmy symulację Google Sheets z udziałem czterech graczy. Każdy gracz otrzymał bankroll w wysokości 1000 zł, który zamierzali wykorzystać na przestrzeni 1000 rund. Każdy z graczy obstawiał na podstawie wcześniej ustalonej wartości zakładu, mianowicie 1 zł, 2 zł, 5 zł i 10 zł. Przyjrzyjmy się wynikom naszego testu.

Six line zakład test

Po przetestowaniu zauważyliśmy wyłaniający się trend - im wyższa była stawka bazowa, tym większe były generowane straty. W rezultacie, Gracz 1 osiągnął niewielki zysk. Gracze 2 i 3 stracili po 250 zł, a Gracz 4 stracił 700 zł. Oznacza to, że tego typu zakłady mogą być wciąż opłacalne, ale są również bardziej ryzykowne i należy je grać mniejszymi kwotami, jeśli chcesz pozostać w grze.

Porady i Strategie dla Zakładów na Sześć Numerów

Z tym na uwadze, czas abyśmy przejrzeli dostępne opcje i strategie, których możesz użyć, aby wprowadzić zmiany w twoim codziennym obstawianiu.

Strategia Double Street Quad

Przyjrzyjmy się szansie na postawienie zakładów na podwójną szóstkę i czy to w ogóle pomoże Ci coś osiągnąć. Uważamy, że tak. Oto na czym to polega:

 • Umieszczamy dwa zakłady na sześć numerów o wartości dwóch jednostek każdy.
 • Następnie obstawiamy 1 jednostkę na wybór pojedynczy numer i 1 jednostkę na cztery numery.
 • Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że żaden z zakładów nie pokrywa się. Stosujemy te same zakłady na sześć numerów i cztery numery dla każdej rundy, ale możemy zmieniać zakład "pojedynczy numer", jeśli chcemy.
Double Street Quad Strategy

Strategia jest bardzo łatwa do zrozumienia i wdrożenia. Gracze będą mieli świetną zabawę, dbając o to, aby pokryć ważne sekcje planszy. Na przykład strategia, która pokrywa 17 liczb spośród 37 dostępnych, da ci szansę na wygraną wynoszącą 45,9% w europejskiej ruletce i 44,7% w amerykańskiej ruletce. Oczywiście, zawsze będziesz mieć nadzieję na wygraną z prostą stawką dzięki tej strategii, ponieważ jest ona ogromna.

Potrójna Strategia Sześciu Numerów

Znaleźliśmy interesującą strategię na stronie RouletteForum. Jest to świetny sposób na dostosowanie swojej gry:

 • Główną ideą tutaj jest umieszczenie podstawowej stawki zakładu na trzech zakładach typu sześć numerów. Możesz zacząć od 5 zł. Po każdej rundzie, jeśli dostaniemy 0 lub 000, następny zakład jest ostatnią kombinacją sześć numerów.
 • Jeśli przegramy, dodajemy 1 zł do każdej linii, ale jeśli wygramy, odejmujemy 1 zł od każdej, ale nie spadamy poniżej początkowej stawki 5 zł.

Trzy zakłady typu sześć numerów" są naprawdę dobre. Masz 48,65% szans na wygraną. Każda wygrana runda daje ci 3 jednostki więcej, a każda przegrana runda skutkuje 3 jednostkami straty dla twojego ogólnego bankrolla. To bardzo powolna strategia, niektórzy twierdzą, ale na pewno jest to ważny sposób na grę w ruletkę.

Triple Six-Line Strategy

Podwójna Strategia Sześciu Numerów

Teraz omówimy inną prostą strategię, która naszym zdaniem może dla Ciebie działać. Jedna z cech wyróżniających tę strategię jest to, że najlepiej sprawdza się dla graczy stawiających wysokie kwoty, na tym właśnie powinieneś się skupić. Spójrzmy więc, o co w niej chodzi:

 • Stawiamy jednostkę bazową na zakładzie podwójny sześć numerów. Jeśli przegramy, podwoimy nasz zakład w następnej rundzie.
 • Jeśli wygramy, wracamy do naszego zakładu bazowego. To właściwie wszystko, co trzeba wiedzieć. Oto implikacje.

Największym minusem jest to, że jeśli użyjesz tej strategii w połączeniu z systemem Martingale, szanse na przegranie wynoszą około 83,8%. Oznacza to, że strategia podwajania zakładu podwójny sześć numerów może Cię dużo kosztować i to szybko. Dlatego należy ją stosować tylko wtedy, gdy masz bankroll wystarczający, aby ją wesprzeć.

Podsumowanie

Jeśli szukasz sposobu na wpłynięcie na swoją rozgrywkę w ruletkę, uważamy, że postawienie na zakłady sześcioelementowe może być właśnie tym rozwiązaniem. Ponownie, musisz być świadomy potencjalnych pułapek wynikających z strategii, która zbyt mocno polega na zakładach wewnętrznych. Gracze są zaproszeni do podjęcia próby, ale też dostosowania swoich oczekiwań! Idea stojąca za zakładami sześcioelementowymi polega na tym, że zawsze możesz dostosować swoje ryzyko poprzez stawianie zakładów, które są najbardziej prawdopodobne na bębnach, a także upewnienie się, że nigdy nie ryzykujesz zbyt wiele na pojedynczy zakład.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie