arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Split zakład

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

Teraz istnieje inny rodzaj zakładu - lub raczej zakłady - nazywany zakładami na dwa numery (Cheval). W zasadzie oznacza to, że można połączyć dwie sąsiadujące liczby ruletki w pojedynczy zakład, po prostu. Można więc obstawić w taki sposób, że połowa zakładu jest na 25, a druga połowa na 26. Szansa na wygraną w ruletce europejskiej dla tego rodzaju zakładu wynosi 5,4%, a wypłata to 17:1.

Split zakład
Szanse na wersję 0 5.4%
Szanse na wersję 00 5.3%
Wypłata 1:17
Wartość oczekiwana (1 PLN) -0.8823

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
  • visa
  • mastercard
  • blik
  • neosurf
  • jeton
  • mifinity

Testowanie Zakładów na Dwa Numery w Ruletce

Teraz zakłady na dwa numery są zdecydowanie interesujące, ale to, jak skuteczne mogą być, zależy od szybkiego przetestowania ich przez nasz format Google Sheets. Tam będziesz miał czterech graczy, którzy zostaną wykreowani i będą uruchamiać fikcyjne stawki, zgodnie z tymi danymi: Gracz 1 (1 zł), Gracz 2 (2 zł), Gracz 3 (3 zł) i Gracz 4 (5 zł). To dla każdej z 1 000 rund symulacji bez żadnych zmian. Różne wielkości zakładów są prawdopodobnie skorelowane z różnymi wynikami:

Split zakład  test

Zauważysz od razu, że bankroll gracza 4 zanotował największy spadek całkowitej rentowności. W rzeczywistości, gracz 4 zobaczył, jak jego bankroll rozpadał się od samego początku. Bankroll gracza 1 zachowywał się całkiem dobrze przez wszystkie 1000 rund, kończąc z ogólną rentownością na końcu.

Gracz 2 utrzymywał się głównie na plusie, ale zaczął zbliżać się do straty pod koniec. Gracz 3 miał świetną serię pod koniec, co pozwoliło mu na wyjście na zero. Jednak stawki w wysokości 5 zł, które obstawił gracz 4, okazały się zbyt trudne do utrzymania w długim terminie. Wszystko zależy od czasu – kiedy zdecydujesz się zakończyć grę – przed lub po tym, jak twój bankroll się zawali.

Porady i Strategie dla Zakładów Podwójnych

Z racji tego, istnieje wiele sposobów i podejść do zakładów podwójnych. Tutaj przedstawiamy kilka strategii, które możesz samodzielnie wykorzystać.

Połącz Zakłady na Dwa Numery z Zakładami Zewnętrznymi

Jedną ze strategii, którą możesz wypróbować, jest połączenie zakładów podwójnych z zakładami zewnętrznymi. Na przykład możesz obstawić 10 zł na kolor czerwony, a następnie postawić 1 zł na zakład podwójny 10/11. To dobra i ekscytująca ogólna strategia.

Split Bets with Outside Bets

Strategia 14 na Dwa Numery

Strategia 14 na dwa numery jest prosta i polega na tym, że pokrywasz 28 liczb 14 zakładami split. Tylko 9 liczb będzie niepokrytych, co jest dobrą liczbą. Wygrana da nam zysk 4 jednostek, ale przegrana kosztuje nas 14 jednostek. Jednak ta dysproporcja będzie kosztować Cię wiele w dłuższej perspektywie, dlatego bardzo ważne jest, abyś to zrozumiał.

14 Split Strategy

Strategia 9 na Dwa Numery

Strategia 9 na dwa numery jest również stosunkowo prosta i łatwa do śledzenia. Podzieliliśmy ją na punkty dla Twojej wygody:

  • Postaw bazową stawkę na dziewięć splitów. Pamiętaj, że wszystkie pary splitów muszą być tego samego koloru.
  • Jeśli przegrasz, możesz zwiększyć stawkę dla każdego splita o jednostkę.
  • Jeśli wygramy lub wygramy po przegranej, kontynuujemy lub wracamy do ustalonej wcześniej wielkości stawki.

Co mówi matematyka? Pokrywamy 18 z 37 możliwych numerów tym sposobem, co daje nam 48,6% szansy na wygraną. Każda wygrana daje nam 9 jednostek, a każda przegrana kosztuje nas również 9 jednostek. Jak widzisz, ta strategia może być nawet lepsza niż poprzednia, o której rozmawialiśmy.

9 Split Strategy

Podsumowanie

Zakład na dwa numery jest drugim najbardziej zmiennym rodzajem zakładu – pierwszym naturalnie jest zakład pojedynczy. Dlatego też, żeby grać dobrze używając zakładów na dwa numery, musisz wziąć pod uwagę unikalne wady inherentne dla tego typu zakładu. Możesz jednak zawsze połączyć zakład na dwa numery z czymś innym, np. z zakładami zewnętrznymi, co powinno dać Ci dość solidną przewagę w grze.

Jeszcze raz, najlepszym sposobem na w pełni wykorzystanie zakładów na dwa numery jest praktyka ich stosowania z pewnym konkretnym systemem zakładów. Symulacje, które przeprowadziliśmy, zostały zaprojektowane, aby w pełni pokazać, jak dobrze musisz dostosować swoje oczekiwania i co dzieje się przez 1 000 rund obstawiania.

Duże obstawianie od samego początku z pewnością jest kuszącą strategią, ale nasze statystyki pokazują, że niesie to ze sobą dużo większe ryzyko. Dlatego też, cierpliwe i obstawianie mniejszych kwot na jedną sekwencję zakładów może być najlepszym sposobem na skuteczną grę.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie