arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Straight up zakład

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

W ruletce najczęściej spotykaną i najprostszą do zrozumienia zakładką jest zakład pojedynczego numeru, zwany "straight-up". Dla graczy, którzy właśnie go trafiają, przynosi on znaczące korzyści i jest uważany za jedną z najlepszych opcji. W tego typu zakładzie wystarczy postawić stawkę na pojedynczy numer z wielu dostępnych. W ruletce europejskiej szansa na wygraną wynosi 2,7%, co już samo w sobie jest świetnym wynikiem. Wypłata w tym przypadku jest również dość wysoka i wynosi 35:1.

Oczywiście szansa na wygraną przy prostym zakładzie jest niska, ale pomysł, że można dostać wypłatę w stosunku 35:1 jest fascynujący i naprawdę inspiruje ludzi do podjęcia najlepszych prób. Dlatego prosty zakład może być potężnym uzupełnieniem strategii i jest używany mądrze w połączeniu z innymi rodzajami zakładów.

Straight up zakład
Szanse na wersję 0 2.70%
Szanse na wersję 00 2.60%
Wypłata 1:35
Wartość oczekiwana (1 PLN) -0.9459

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
  • visa
  • mastercard
  • blik
  • neosurf
  • jeton
  • mifinity

Spojrzenie na Zakłady typu Pojedynczy Numer

Dlatego teraz przyjrzymy się, jak skuteczne są zakłady pojedynczy numer i czego można się spodziewać. Wykorzystaliśmy symulację w Google Sheets. Symulacja, którą użyliśmy, przebiegała w ciągu 500 sesji i obejmowała czterech graczy, którzy używali jednostek zakładów w następujący sposób: Gracz 1 (1zł), Gracz 2 (1zł), Gracz 3 (3zł) i Gracz 4 (5zł). Początkowy kapitał każdego z tych graczy wynosił 1000 zł. Oto wyniki:

Straight up zakład  test

Z natychmiastowych wyników można jasno zobaczyć, że gracz 1 i gracz 2 utrzymywali stałe wyniki przez całą grę. Z drugiej strony, bankroll gracza 3 wydawał się gwałtownie odchylać, a gracz 4 doświadczył najwyższych szczytów i najniższych wyników ogólnie. Ponownie, gracze 1 i 2 grali małymi kwotami, więc nie musieli się martwić. Gracz 4 jest tu interesujący.

Idea polega na tym, aby przestać grać, kiedy jesteś na plusie, co wyraźnie miało miejsce u gracza 4. Gra do końca tej 500-rundowej sekwencji skończyła się kosztami dla niego. Było bardzo imponujące, że żaden z uczestników nie stracił całkowicie swojego bankrolla, co jest bardzo interesujące. Strategie, które można z powodzeniem stosować w tym typie zakładu to Martingale i Fibonacci, co uważamy za bardzo interesujące i sprytne.

Porady i Strategie dla Zakładów Pojedynczy Numer

Oczywiście, aby jak najlepiej wykorzystać sytuację, prawdopodobnie będziesz chciał mieć kilka strategii na swoim ręku, aby uzyskać najmocniejszą teoretyczną przewagę nad grą. Sprawdźmy, jakie są dostępne rozwiązania.

Połączenie Zakładów Pojedynczy Numer z Zakładami na Zewnątrz

Więc jasno widać, że możesz zacząć od połączenia zakładów na jedną liczbę ze zakładami zewnętrznymi, co ogólnie uważane jest za inteligentne i powszechne podejście. W większości przypadków gracze stawiają większe kwoty na zakłady zewnętrzne i trzymają tylko kilka jednostek na wewnętrznych, co pomaga im zrównoważyć wynik, nawet jeśli przegrywają. Spójrzmy na to.

Straight-Up Bets with Outside Bets

System 24+8

Już wcześniej omówiliśmy starszą wersję systemu 24+8. Polega on na obstawieniu 10 zł na dwóch z trzech tuzinów, a następnie postawieniu kolejnej zakładki w formie pojedynczego numeru. Faktycznie, pozostałe numery są objęte zakładami na pojedyncze numery.

System sugeruje, że masz 91,89% szans na wygraną, ale wadą jest to, że system nie jest całkowicie "niezawodny" i możesz stracić dużo pieniędzy w końcu. Jednakże, możesz też osiągnąć duży zysk w krótkim czasie, co jest twoim celem.

Ogólnie chodzi o to, aby trafić jedno z pojedynczych numerów, ponieważ trzymanie tuzinów nie daje zysku. Jest to jednak ważne, ponieważ pomaga zminimalizować szkody. Nadal uważamy, że to dobra strategia.

The 24+8 System

System 11-liczbowy

Jest jeszcze jeden świetny system, który prawdopodobnie chcesz samodzielnie zbadać. Nazywa się to systemem 11-cyfrowym. W tym systemie stawiasz 11 zakładów prosto na ostatnią wygraną liczbę. Stawiasz na ostatnią liczbę, a następnie zakrywasz dziesięć otaczających ją liczb, stawiając taką samą stawkę.

Idea polega na obstawianiu "gorących numerów", ale musisz wiedzieć, że cała koncepcja "gorących numerów" jest stronnicza, a nie udowodniono ich istnienia. Mając to na uwadze, to dobry sposób, ale musisz poczekać, aby zobaczyć, czy możesz wygrać. Ponownie będziesz stawiał minimalną stawkę w wysokości 11 zł za obrót, więc łatwo stracić kontrolę nad sytuacją, jeśli poniesiesz zbyt wiele strat.

Ten system jest oczywiście nieco bardziej niebezpieczny, ponieważ wymaga, abyś obstawiał co najmniej 11 zł, a w naszych symulacjach nigdy nie obstawialiśmy tak dużych kwot. Oznacza to, że musisz podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie. Jeśli zauważysz, że twoja bankroll rośnie, możesz rozważyć zakończenie lub rozpoczęcie z innym mniej ryzykownym systemem. Możesz nawet całkowicie zrezygnować z tego typu zakładów.

11-Number System

Podsumowanie

Więc co z tym? Z szansą wygranej ustaloną na poziomie 2,7%, można zauważyć, że postawienie na jedną liczbę to jedna z bardziej ryzykownych opcji w grze w ruletkę. Właściwie jest to najbardziej ryzykowny rodzaj zakładu, jaki można postawić, dlatego też potencjalna wypłata wynosi 35:1. Jak pokazaliśmy już kilka razy, nie ma jednej strategii, która gwarantowałaby sukces, a wiele zależy od własnych czynników szczęścia.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz uzyskać wiele korzyści z tego rodzaju zakładów, co jest w porządku. Z drugiej strony, istnieje również wiele miejsca na potencjalne straty, które chcesz uniknąć, grając tymi typami zakładów.

Pokazaliśmy również kilka innych systemów, które można zastosować w standardowej grze i zobaczyć, co można osiągnąć. Nie ma ograniczeń co do strategii, które można zastosować w przypadku pojedynczego zakładu, dlatego wielu ludzi cieszy się tym typem zakładu i uważa, że ​​przynosi on wiele korzyści. Jednakże, należy pamiętać, że przewaga kasyna jest przeciwko tobie, na lepsze lub gorsze.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie