arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Street zakład

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

Zakład na Trzy numery w grze w ruletkę jest podobny do zakładu na Dwa numery. Tutaj główna różnica polega na tym, że zakład na Trzy numery obejmuje trzy numery zamiast dwóch. Dlatego zakład uliczny daje około 8,1% szansy na wygraną, a stosunek wypłat wynosi 11:1. Zakład Trzy numery może być również składany z zerem jako jednym z obstawianych numerów. Możesz obstawić na przykład 0, 2 i 3.

Street zakład
Szanse na wersję 0 8.1%
Szanse na wersję 00 7.9%
Wypłata 1:11
Wartość oczekiwana (1 PLN) -0.8181

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
 • visa
 • mastercard
 • blik
 • neosurf
 • jeton
 • mifinity

Spojrzenie na Zakłady na Trzy numery

Przeprowadziliśmy analizę tego, czym są zakłady na Trzy numery oraz jak radzą sobie w dłuższej perspektywie. Użyliśmy arkusza Google Sheets do stworzenia generatora liczb losowych, aby zobaczyć, czy te zakłady są skuteczne i jeśli tak, to jak bardzo.

Rozpoczęliśmy z budżetem 1000 zł i postawiliśmy jedno zakład na Trzy numery za każdym razem. W analizie brało udział czterech graczy, z których gracz 1 stawiał 1 zł, gracz 2 stawiał 2 zł, gracz 3 stawiał 3 zł, a gracz 4 stawiał 5 zł za każdą rundę przez 1000 rund zakładów. Poniżej zebraliśmy i podsumowaliśmy wyniki na wykresie.

Street zakład test

Jak można zauważyć, wyniki są zgodne z oczekiwaniami. Budżety graczy 1 i 2 pozostały stosunkowo stabilne przez całą sekwencję, ale Gracz 3 i Gracz 4 podjęli znacznie większe ryzyko i wyczerpali swój budżet o wiele wcześniej.

Porady i Strategie dla Zakładów na Trzy numery

Teraz przedstawimy kilka interesujących strategii, których można użyć, jeśli chcesz w pełni wykorzystać uliczne zakłady.

System 9 na Trzy numery

Widzieliśmy interesujące wideo opublikowane na kanale YouTube GED Dealer School. System, który wykorzystali, nie miał nazwy, ale zdecydowaliśmy się nazwać go systemem 9 na Trzy numery. Oto czym on dokładnie jest:

 • Umieszczamy zakład w wysokości 1 zł (lub równowartości w innej walucie) na 10 osobnych zakładów na Trzy numery.
 • Jeśli wygramy, stawiamy tylko 9 zakładów na Trzy numery w następnej rundzie.
 • Jeśli przegramy, nadal obstawiamy 10 zakładów na Trzy numery w kolejnej rundzie.
 • Nigdy nie obstawiamy na ostatni wygrywający zakład na Trzy numery.
9 Street System

Pewnie zastanawiasz się, jakie są szanse na wygraną w dziewięciu zakładach na Trzy numery. Otóż są one dość wysokie, około 73%. Każdy zakład przyniesie zysk w wysokości 3 jednostek. Można zastosować tę strategię z systemem Martingale lub innym systemem obstawiania. Jak w przypadku każdego zakładu w ruletce, system obstawiania na dziewięć zakład na Trzy numery nie gwarantuje pewnej wygranej i na pewno napotkasz przeszkody na dłuższą metę.

System 6 na Trzy numery

Przeszukując dalej strategie dla ruletki, natknęliśmy się na strategię "Man's Life Roulette", która zapoznała nas z tą strategią. Jest ona następująca:

 • Stawiamy pięć losowych zakładów na Trzy numery, na numer 0, 1, 2 i 3
 • Jeśli przegramy, zwiększamy stawkę o jednostkę
 • Jeśli wygramy, zmniejszamy naszą stawkę o jednostkę
 • Działamy według systemu d'Alemberta

Teraz, prawdopodobnie zastanawiasz się jak wyglądają tu obliczenia matematyczne. Szanse na wygraną wynoszą ponad 50%, dokładnie 51,35%, gdy stosujemy ją do ruletki europejskiej (z jednym zerem). Osiągamy zysk, gdy wypadnie 0, 1, 2 lub 3, co jest czymś, co nas cieszy. To bardzo przyjemna strategia.

6 Street System

Podsumowanie

Podsumowując, istnieją różne sposoby wykorzystania zakładów na Trzy numery i zastosowania ich w strategii. Najlepiej używać ich jako elementu "większej całości", co pozwala lepiej zrozumieć grę i zminimalizować ryzyko. Chociaż nie można wygrać 100%, korzystając z dowolnej strategii ruletki, badane tutaj z pewnością dadzą niewielką przewagę w krótko- i średnioterminowej perspektywie. Zakłady na Trzy numery są świetnym sposobem na poprawę ogólnego stylu gry, demonstrując poziom zrozumienia, którego niewielu innych graczy przy stole ruletki będzie miało.

Ważne jest, że będziesz mógł również cieszyć się grą opartą na głębszej wiedzy i zrozumieniu samej gry, a nie na ślepo podążaniu za strategią. Pamiętaj, że wejście na poziom zakładów na Trzy numery jest nieco wyższe w porównaniu z zakładami pojedynczymi z zastosowaniem systemów takich jak Martingale czy Fibonacci. Z drugiej strony, taka gra może być również dużo bardziej zabawna w dłuższej perspektywie.

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie