arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Tiers du Cylindre (seria 5/8)

Ostatnia aktualizacja 18.07.2023 przez Andrew Sheparda

Powszechnie znany po prostu jako "tiers", tiers du cylindre jest ruletka zakład, który obejmuje około ⅓ koła. W szczególności, obejmuje sektor z następującymi 12 numerami: 27, 13, 36, 11, 30, 8, 23, 10, 5, 24, 16 i 33. Te liczby wykorzystamy do postawienia 6 zakładów dzielonych. Obstawiamy po 1 jednostce na 5+8, 10+11, 13+16, 23+24, 27+30 i 30+36.

Z 12 numerami w grze, mamy 32,43% szans na wygraną. Każdy zwycięski numer w tym sektorze przyniesie zysk w wysokości 12 jednostek. Jest to porównywalne z Kolumnami lub Dziesiątkami, które oferują 32,4% szans na zysk 2 jednostek na rundę. Oczywiście, przegrana przy tym podejściu będzie kosztować 6 jednostek w przeciwieństwie do 1 jednostki straty netto za brak zakładu Kolumny lub Dziesiątki.

Tiers du Cylindre (seria 5/8)
Szanse 32.43%
Liczby objęte 12
Wypłaty 12

Dołącz do najwyżej ocenianego internetowego kasyna w ruletkę dla początkujących!

Betsafe
5/5
Akceptuje PL graczy
Bonus 100% do 1 500zł
Wymóg obrotu x35
Gry w ruletkę 25+
Krupier na żywo true
Płatności
  • visa
  • mastercard
  • blik
  • neosurf
  • jeton
  • mifinity

Testowanie Tiers du Cylindre

Jak to robimy z każdym innym systemem, który badamy, przeprowadzimy symulację, aby dowiedzieć się, jak powinien zareagować bankroll, gdy gracz użyje tej metody w ciągu 1000 turowej sesji. Użyliśmy Google Sheets wraz z prawdopodobieństwami dla każdego wyniku. W tym teście dajemy czterem fikcyjnym graczom po 1,000PLN i pozwalamy im na to. Wyniki zostały przedstawione na poniższym wykresie.

Tiers du Cylindre (seria 5/8) test

Widzimy, że ta metoda generalnie ma negatywny trend. Mogliśmy również dowiedzieć się, że na każde 1000 rund przypada średnio 676 strat, co daje stratę w wysokości 4 056 jednostek. Jest to równoważone przez oczekiwane 324 zwycięstwa, które przynoszą nam zysk w wysokości 3,888 jednostek. Innymi słowy, możemy oczekiwać, że stracimy średnio około 168 jednostek podczas sesji 1000 rund. Oczywiście, nie możemy zignorować tego, że gracz 3 skończył z zyskiem, co wskazywałoby, że używanie tierów wyłącznie podczas długiej sesji może być faktycznie opłacalne. Warto również zauważyć, że większość spadków następowała powoli i wszyscy gracze mieli okresy, w których byli na plusie.

Porady i Strategie Dotyczące Korzystania z Tiers du Cylindre

Jedną z korzyści stosowania tak prostej strategii jest to, że możesz łatwo włączyć kilka innych systemów i strategii. Przejdźmy do dwóch z nich.

Dodaj Poziomy na Szczycie Zakładów Pojedynczy Numer i Dwa Numery

Jeśli sprawdziłeś niektóre z naszych innych ruletka zakłady bukmacherskie tutoriale i zobaczyć inne podobne symulacje, to te wyniki nie powinny być zaskakujące. Być może najbardziej niepokojącą rzeczą było to, jak szybko Gracz 3 wypalił się. Podczas gdy możemy przypisać część z tego do większych stawek, trudno jest zignorować fakt, że ma on dużo pecha. Ponieważ Gracz 4 stawiał najwięcej w każdej rundzie, jego bankroll podlegał najbardziej zauważalnym wahaniom. Zbliżył się do poziomu 1,000PLN, ale pod koniec sesji całkowicie się załamał.

Wiąże się to jednak z dużo większym ryzykiem. Zamiast ryzykować tylko 5 jednostek, dodatkowe splity i zakłady straight-up zwiększają naszą ekspozycję aż do 38 jednostek. W związku z tym, prawdopodobnie będziesz chciał uniknąć tego podejścia, jeśli grasz z bardziej skromnym bankrollem.

Straight-up and Split Bets

Tiers i d'Alembert

Takie podejście jest proste, a zarazem skuteczne. W skrócie, stosujemy strategię zakładów d'Alembert do zakładów typu tier. Oznacza to, że zwiększamy nasze zakłady o 1 jednostkę po przegranej i zmniejszamy nasz zakład o jednostkę po wygranej. To pozwala nam szybko odzyskać wszelkie straty przy mniejszym ryzyku niż w przypadku systemu Martingale.

Wniosek

Jak pokazano, tiers du cylindre może być opłacalny sposób na zakłady ruletki. Dotyczy to zarówno długich i mała seria ruletka. Metoda ta otwiera również wiele możliwości w zakresie integracji innych systemów z nim. Na przykład, niektórzy gracze po prostu dodać 1 jednostkę do kwoty stawki po stracie i iść w przeciwnym kierunku po wygranej. Chociaż połączyliśmy tiery z d'Alembertem, zawsze możesz użyć innej strategii obstawiania, takiej jak Martingale, chociaż możesz chcieć tego uniknąć, jeśli masz mniejszy bankroll do pracy.

Tiers to po prostu grupa 6 zakładów dzielonych. Chociaż pod względem kursów przypomina nieco zakłady Kolumny i Tuziny, współczynniki wypłaty są minimalnie wyższe. Dlaczego nie spróbować zakładów tiers? Jeszcze lepiej? Dlaczego nie spróbować mieszać zakładów tiers z innymi zakładami i zobaczyć, czy możesz wymyślić swój własny system?

Jakieś pytania? Zapytaj naszego Kreatora Ruletki!
Zadaj pytanie